O mne

Ak by som sa mala v skratke predstaviť... Volám sa Petra. Ahojte. Narodila som sa v Handlovej, kde som prežila detstvo a podobne ako mnoho ľudí, keď prišiel čas vysokej školy, presťahovala som sa do hlavného mesta. V Bratislave som fungovala 6 rokov a momentálne žijem s manželom v Rovinke, v svetlom byte s veľkou kuchyňou, činčilou a asi štyridsiatimi rastlinami...(ktovie koľko ich pribudlo, keď toto čítate :).

Milujem prírodu a pokoj. Snažím sa tým riadiť aj vo svojom živote a doma. Tým, že menej je niekedy viac a tým, že nepotrebujem a nechcem stráviť svoju mladosť zatvorená v office 10 hodín denne. Pre niekoho nepochopiteľné, pre mňa spôsob fungovania.

Red velvet blog vznikol v prvom rade ako online kuchárka a obrázkami. V kuchyni som sa motala od malička a neskôr sa k tomu pridalo aj fotenie a kreslenie ako hobby. Blog taký, ako je dnes je teda spojenie týchto vecí. A napriek tomu, že niekedy naň mám času menej, niekedy viac, niekedy sa mi nechce a niekedy zas áno, vždy sa k tejto časti mojej existencie rada vraciam.

A prečo red velvet? Lebo velvetka je tá naj torta :).

red velvet foodblog
Scroll to top